Breaking News
Home / Uncategorized / Największa Kompilacja Porad I Sztuczek Na Temat Witamin, Które Można Znaleźć

Największa Kompilacja Porad I Sztuczek Na Temat Witamin, Które Można Znaleźć

Czasami może być trudno powiedzieć, jakie witaminy i minerały są najważniejsze, aby utrzymać zrównoważoną dietę. Chociaż istnieje wiele „superfoods” jak brokuły, trzeba upewnić się http://upstairs-records.com/te-produkty-to-samo-zdrowie/ , że bierzesz w różnych różnych witamin dziennie. Czytaj dalej, aby uzyskać kilka świetnych wskazówek, aby tak się stało!

Witamina B9 jest niezbędną witaminą dla kobiet. Zmniejszy wysokie ciśnienie krwi, zapobiega chorobom serca, i pomaga zmniejszyć utratę pamięci. Sok pomarańczowy, jajka, melony, ciemnozielone warzywa i truskawki to wspaniałe pokarmy, które mają wysoki poziom witaminy B9. Wiele suplementów witaminowych są formułowane dla kobiet z dodatkowych stężeń B9.

Weź witaminy w sposób, który jest właśnie dla Ciebie. Podczas gdy najlepszym sposobem, aby uzyskać witaminy i minerały jest poprzez jedzenie, być może trzeba wziąć suplement. Jeśli zmagasz się z połykaniem tabletek, można znaleźć mniejsze lub do żucia pigułki do podjęcia. Można również użyć proszków, które mieszają się z wodą.

Jeśli jesteś palaczem, należy unikać przyjmowania żadnych suplementów, które zawierają karoten. Przeprowadzono liczne badania, które pokazują, że karoten może zwiększać ryzyko zachorowań na raka płuc. Ponieważ papierosy mogą dodać do tego ryzyka http://www.abcdplus.com/rzuc-palenie-z-apteka-internetowa/ , byłoby najlepiej, jeśli unikać przyjmowania karoten, jeśli planuje się kontynuować palenie.

Nie zachwiać się przez wszystkie hype, który otacza nowe „cud” witaminy. Chociaż mogą one mieć pewne pozytywne skutki dla niektórych ludzi, Większość może przejść całe życie bez podejmowania żadnej z tych rzeczy. Zawsze najlepiej skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem przed podjęciem czegoś nowego.

Jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć, jeśli chodzi o poprawę spożycia witaminy, pamiętaj, że nie musisz robić wszystkiego na raz. Zacznij powoli i włączyć nowe rzeczy do diety, jak to tylko możliwe. Zanim się zgłoś, będziesz miał pełną, zbilansowaną dietę!

About admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.